Artykuły wszelakie

Nasze przedsiębiorstwo od lat doskonali się w otrzymywaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z odpowiedniej wartości tworzyw. Zatroszczyliśmy się o trywialne niuansy. Burty naszych przyczep są glinowe tymczasem, powierzchnia transportowa przyczepy została zaaranżowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym dodatkowo, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są wykonane z niemałej jakości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też powiązania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dobitkę, w każdej z przyczep są przeprowadzone klipsy ładunkowe, tak aby w nieskomplikowany przepis było można przetransportować jakikolwik kategorii surowców.

Na nadprogramowe polecenia zakładamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą współcześnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty polecamy przyczepę uchylną, kryjącą sekwencje siłownika hydraulicznego, naówczas przyczepa może służyć jako laweta do dostawiania pojazdów osobowych, dodatkowo do przewoźnictwa jakichkolwiek maszynek specjalistycznego użytku.

Dopingujemy Państwa do zapoznania się z supernowoczesną ofertą jak też, skorzystania z promocji.