Artykuły wszelakie

Zakład Geowip mieści się pod Poznaniem. Jest to firma zajmująca się pracami w obrębie geologii i geotechniki. Wykonuje różne projekty związane z wykonywaniem wierceń począwszy od planów, do stworzenia komputerowego rysunków i dokumentacji. Odwierty geotechniczne to zasadnicza działań firmy Geowip.

GEOWIP Wronki

Firma ma bardzo nowoczesny park narzędzi do wiercenia wierceń zarówno procedurą na sucho jak i z użyciem wody. W sferę ich działalności mieszczą się również studia środowiskowe gruntu i cieków wodnych. Fabryka posiada różnorodne certyfikaty i uprawnienia do robienia prac z zakresu geotechniki i geologii. Ogrom
zakładów skorzystało z pracy Geowip i na ich serwisie www można sprawdzić referencje właścicieli firm, które chwalą Geowip jako firmę rzetelną i pewną.
Prócz prac geologicznych przedsiębiorstwo prezentuje pompy do wody, ich sprzedaż i montaż i wykonywanie studni. W obręb propozycji mieści się projekt otworu studziennego, uzbrojenie terenu, postawienie cembrowiny studni, pomiar pompowania wody, zrobienie dokumentów dla właściwych urzędów.