Artykuły wszelakie

Namawiamy serdecznie Państwa do nabycia dobrego zestawu, klamki z rozetą.

Ten jedyny pakiet zapewne przyda się Tobie do wrót toaletowych, ale może poskutkować oraz do wrót wewnętrznych. Klamka zaś rozeta w całości została pokryta wysoce markowym metalem bez jakichkolwiek punktów syntetycznych. Do kompletu załączamy również bolec w pomiarze ogólnym także komplet śrub montażowych, do których dodano wkręty plus śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia uchwyt także rozeta, jest możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, bądź blokadą do drzwi wc. Nasze klamki natomiast rozety posiadają wyraziste zdobienie, w kolorystyce satyny czy chromu. Do dowolnego wzoru klamek, nasza marka dodaje jednoroczną porękę.

Cały pakiet możemy do Państwa wysłać w eleganckim etui. Nasze uchwyty rozróżnia ekskluzywne zjednoczone z wyjątkowo dostępną stawką na rynku. Bezzwłocznie teraz zachęcamy Państwa do nabytku. Zamówienie wolno zdać za poparciem naszej witryny internetowj na jakiej powinno się zrealizować formularz zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Serdecznie zachęcamy.