Artykuły wszelakie

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest firmą rodową działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najnowszych rozstrzygnięć a także najwyższej gatunkowości artykułów.

Spółka Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków jak również prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna baza spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza sekretariatami bazy, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych etatowców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego kraju. Poświadcza ona błyskawiczny i fachowy serwis a także zapewnia dogodną, fachową obsługę kontrahenta.